2023-07-19 23:50:51

sparing: Kaskada Ostrów-Kamionka - Sokół Kamień 1-7

Sokół Kamień w pierwszym meczu kontrolnym pokonał Kaskadę Ostrów-Kamionka aż 7-1.

Beniaminek 4 ligi podkarpackiej ma za sobą pierwszy mecz sparingowy w trakcie przygotowań do nowego sezonu. Sokół Kamień nie dał najmniejszych szans Kaskadzie Ostrów-Kamionka, która wywalczyła w ubiegłym sezonie awans do Klasy O Dębica

Po pierwszej połowie Sokół Kamień prowadził 2-1 po bramkach Dawida Bajka i Kacpra Piechniaka.

Po zmianie stron prowadzenie podwyższył Antek Synoś, a później na listę strzelców wpisywali się zawodnicy testowani, których łącznie pojawiło się aż dziewięciu.

W kolejnym sparingu Sokół Kamień zmierzy się z Głogovią Głogów Małopolski już w najbliższą sobotę.

Kaskada Ostrów-Kamionka - Sokół Kamień 1-7 (1-2)

Bramki: Dawid Bajek, Kacper Piechniak, Antek Synoś, zawodnicy testowani

~anonim 2023-07-20 12:41:33

Równy z równym przez pierwsze 45 minut, a pozniej knockout oznacza przepasc w poziomie.

S K 2023-07-20 15:02:25

PYTANIE do działaczy SOKOLA czy to prawda że mecze będą w sobote grane w lidze. Bo jak tak to frekwencja będzie mniejszą niż w okręgówce

Kibic SK 2023-07-20 23:16:10

Niezależnie od tego czy mecze będą w sobotę/niedzielę prawdziwemu kibicowi nie będzie to przeszkadzało, bo ten który chodził w niedziele pojawi się również bez problemu w sobotę! Więc farmazonów "chłopczyku" o frekwencji nie pisz bo nic w tym temacie nie wiesz. Pewnie stoisz tam za siatką i czekasz żeby po pierwszych 45 minutach wejść za free także kończ temat o tym kiedy spotkanie ma być grane.

Kibic SK

Do S K 2023-07-20 23:33:46

haha myślisz, że stojąc pod cmentarzem tworzysz tą frekwencje? Niech grają Chłopaki wtedy kiedy jest im poprostu lepiej, jeśli zmieni się terminarz nie widzę w tym żadnego problemu. Przyjdę i wesprę ją w sobotę, zresztą cała IV liga gra w soboty, nieliczni robią mecze w niedzielę.

Do SK 2023-07-20 23:36:53

Czyli jednak SOBOTA

Ja 2023-07-20 23:45:02

Ludzie już mówią co chodzą na mecze że w soboty nie zawsze znajdą czas.. Czyżby nowi piłkarze będą decydować kiedy mają odbywać się mecze w Kamieniu? Hej SOKOLE NASZ