2023-07-19 23:03:45

sparing: Sokół Sieniawa - JKS Jarosław 3-0

Sokół Sieniawa pewnie pokonał JKS Jarosław 3-0 w sparingu. Dla podopiecznych Arkadiusza Barana był to trzeci mecz kontrolny.

Mecz rozpoczął się od szybkiego prowadzenia gospodarzy. Już w 5. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do siatki trafił jeden z zawodników testowanych przez Sokoła.

Po zmianie stron na 2-0 podwyższył kolejny zawodnik testowany, a wynik spotkania na trzy minuty przed końcem ustalił Michał Wawryszczuk.

Trener Arkadiusz Baran testował w tym meczu ośmiu zawodników.

Kolejny mecz kontrolny Sokół rozegra już w najbliższą sobotę z Izolatorem Boguchwała. JKS Jarosław zmierzy się natomiast z Tomasovią Tomaszów Lubelski.

Sokół Sieniawa - JKS Jarosław 3-0 (1-0)

1-0 Zawodnik testowany (5)
2-0 Zawodnik testowany (65)
3-0 Michał Wawryszczuk (87)

JKS Jarosław: Maksym Guridow, Paweł Bartnik, Sebastian Sobolewski, Maksymilian Szakiel, Oliwier Pilch, Grzegorz Baran, Jakub Chrupcała, Patryk Pakuła, Mateusz Dubaj, Piotr Pindak, Alan Nowogrodzki oraz Miłosz Lisowski, Miłosz Argasiński, Oliwier Kruczkiewicz, Andrij Makarenko, Kamil Pajda, Michał Gida, Adrian Brodowicz, Eryk Sęk, Albert Drapała, Aleks Kopcio, Tymoteusz Halwa, Miłosz Litwin, Eryk Studziński