2023-06-29 18:59:31

Vadym Yavorskyi z Cosmosu Nowotaniec trenuje ze Stalą Rzeszów!

Vadym Yavorskyi, zawodnik Cosmosu Nowotaniec przebywa aktualnie na testach w Stali Rzeszów, gdzie trenuje z pierwszą drużyną biało-niebieskich.
 
Już niedługo pochodzący z Ukrainy - Vadym Yavorskyi może stać się piłkarzem Stali Rzeszów, gdzie aktualnie przebywa na testach. Napastnik od roku pozostawał zawodnikiem Cosmosu Nowotaniec, z którym udało mu sie wywalczyc awans do 3.ligi.
 
Yavorskyi niemal całą swoją karierę spędził na ukrańskich boiskach, zasilając ekipy z najwyższej ligi rozgrywkowej w tym kraju. Grał m.in w Czornomorću Odessa czy Girnyku Sport.

Czytaj także

Komentarze (23)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.