2023-05-23 13:04:12

Widzew Łódź ma nowego prezesa. To Michał Rydz

Michał Rydz (z lewej) i Maciej Szymański
Michał Rydz (z lewej) i Maciej Szymański
Michał Rydz został wybrany nowym prezesem ekstraklasowego Widzewa Łódź. Funkcję wiceprezesa objął Maciej Szymański.
 
- Decyzją Rady Nadzorczej Widzew Łódź S.A. od dnia 23 maja nowy zarząd klubu będą tworzyli Michał Rydz i Maciej Szymański - poinformował klub za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej.
 
- Stanowisko prezesa zarządu obejmie Michał Rydz. Zarząd będzie współtworzył Maciej Szymański, który obejmie stanowisko wiceprezesa.
 
Jednym z kandydatów na stanowisko prezesa łódzkiego Widzewa był Jacek Klimek, obecny sternik PGE FKS Stali Mielec. Informował o tym m.in. Express Ilustrowany.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Duma Rzeszowa 1944 2023-05-23 13:57:21 3 3

Widzew uratowany przed Klimkiem. O ile w ogóle w tej plotce było ziarno prawdy. Gdyby ten osobnik wdrożył taki sam model zarządzania do Widzewa jak w Mielcu, to pewnie spuściłby RTS do 1 ligi. Powodzenia dla nowego prezesa. Niech następnym krokiem naprzód dla Widzewa będzie włączenie się do walki o miejsce pucharowe i tego życzę Rydzowi.

heheo 2023-05-23 14:02:06 2 3

Duma Rzeszowa 1944 wy wchodzicie do ekstraklasy ? Lepiej zostańcie na tym kurniku w 1 lidze bo inaczej będziecie musieli grać w Krakowie

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij