2023-05-24 09:22:35

Asseco Resovia wróciła na podium po latach. Poznajcie brązowych medalistów PlusLigi [OCENY]

Przed tygodniem miłośnicy siatkówki na Podkarpaciu mieli wielką okazją do świętowania. Po sześciu sezonach posuchy, Asseco Resovia wreszcie stanęła na podium PlusLigi. W decydującym meczu o brązowy medal rzeszowianie pokonali Aluron CMC Wartę Zawiercie. Jak to zwykle bywa, zarówno na zakończenie roku szkolnego rozgrywek, warto ocenić głównych bohaterów oraz prowadzącego ich trenera.

Autor: Radosław Dudek
1/18 - Asseco Resovia wróciła na podium po latach. Poznajcie brązowych medalistów [OCENY]

Fabian Drzyzga (rozgrywający): 5+

Absolutny hegemon na swojej pozycji. Wyraźnie posłużyła mu przerwa od reprezentacji. Być może nieco na wyrost został wybrany najlepszym zawodnikiem rundy zasadniczej, jednakże Resovia ze stosunkowo słabszego przyjęcia wykręciła najlepsze procenty w ofensywie.

To musi dobrze świadczyć o rozkładzie ataku i jakości wystaw. Do oceny celującej zabrakło lepszej gry w obronie. Zaimponował trzecim meczem półfinałowym przeciwko Zaksie (tę dyspozycję przeniósł na starcia z Zawierciem), gdzie grający w eksperymentalnym ustawieniu rzeszowianie byli o krok o przedłużenia rywalizacji (fot. Asseco Resovia)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Mich Czaja 2023-05-25 09:24:43 0 0

Kim ty jesteś Dudku kim ?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij