2023-05-10 22:05:44

Izolator Boguchwała zremisował z Legionem Pilzno

W dzisiejszym meczu 4.ligi podkarpackiej Izolator Boguchwała zremisował na IzoArenie z Legionem Pilzno. Mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Już pierwsza połowa pokazała, że ten mecz będzie raczej wyrównany, choć to Izolator stale budował akcje i pokazywał przewagę. Jako pierwsi wynik otworzyli właśnie gospodarze, a konkretniej Konrad Kowal w 33.minucie pojedynku z szesnastu metrów po zamieszaniu w polu karnym.

Tylko cztery minuty wystarczyły Legionowi Pilzno na odrobienie tej straty. Piłkę między słupki gospodarzy wpakował  w samo okno Jakub Szewczyk i drużyny na przerwę udały się z wynikiem 1-1. W końcówce pierwszej połowy futbolówka zatańczyła jeszcze w siatce, ale arbiter dopatrzył się zagranai reką i anulował tarfienie.

Druga przyniosła nam nieco zamianę ról. Tym razem Szewczyk wyprowadził ekipę gości na jednobramkową przewagę z prawej strony boiska. Gospodarze zawalczyli o choćby jeden punkt, a ponownie Kowal był autorem gola, który okazał sie ostatnim w tym starciu.  W tej akcji drugą żółtą kartkę ujrzał zawodnik z Pilzna- Adrian Czyż.

1-0 Konrad Kowal (33)
1-1 Jakub Szewczyk (37)
1-2 Jakub Szewczyk (61)
2-2 Konrad Kowal (78)

Izolator: Shkvarkov, Kowal, Wilk, Majcher, Żurawski, Walas, Nalepka t., Cach, Nalepka P., Wilk, Gajdek,,
Legion: Stachnik, Czyjt, Syguła, Remut, Pęcak, Tyrka, Manzo, Czyż, Szewczyk, Mazur, Chmura.