2023-04-29 14:04:15

Wólczanka Wólka Pełkińska zremisowała z Lechią Sędziszów Małopolski

Wólczanka Wólka Pełkińska zremisowała 1-1 na własnym obiekcie z Lechią Sędziszów Małopolski w meczu 25. kolejki 4. ligi podkarpackiej.

Spotkanie to lepiej rozpoczęli zdeterminowani, by odnieść pierwsze w rundzie wiosennej zwycięstwo, goście. Beniaminek szukał swoich okazji, jednak brakowało zimnej krwi i skuteczności.

Gospodarze w miarę trwania meczu zaczynali prezentować się coraz lepiej, w skutek czego spotkanie to się wyrównało, a obie drużyny stawały przed szansami na zdobycie bramki.

Jako pierwsi sztuki tej dokonali goście, dla których w 66. minucie trafił Kamil Wesołowski.

Wólczanka próbowała odrobić straty i zmienić ten niekorzystny dla siebie rezultat. W końcówce meczu zdecydowanie nacisnęła gości, dzięki czemu zdołała, już w 90. minucie spotkania, wywalczyć rzut karny!

Ten pewnie na gola zamienił Krzysztof Pietluch doprowadzając tym samym do wyrównania stanu meczu i ustalając końcowy rezultat na 1-1.

W rundzie wiosennej, obok rezerw Stali Mielec, Wólczanka i Lechia pozostają jedynymi drużynami bez zwycięstwa.

0-1 Kamil Wesołowski (66.)
1-1 Krzysztof Pietluch (90. k.)

Wólczanka Wólka Pełkińska: więcej informacji wkrótce
Lechia Sędziszów Małopolski: Ćwiczak - Am. Czółno, Kanach, Lesiński, Al. Czółno, Zygmunt, Słoma, Frankiewicz, Wesołowski, Kędzior, Pyrdek