2023-04-19 20:18:12

Sokół Kolbuszowa Dolna pokonał "Izolację" w zaległym meczu!

Dziś w zaległym spotkaniu 22. kolejki 4 ligi podkarpackiej Sokół Kolbuszowa Dolna na własnym boisku zmierzył się z Izolatorem Boguchwała. Lepsi w tym spotkaniu okazali się gospodarze, którzy zwyciężyli 3-0.

Początek spotkania w wykonaniu obu ekip nie zachwycał i na większe emocje musieliśmy poczekać aż do końcówki pierwszej połowy. Wtedy w polu karnym sfaulowany został Patryk Szczurek i arbiter  zdecycdował się podyktować jedenastkę. Rzut karny pewnie egzekwował Kornel Kołacz i gospodarze w 43. minucie wyszli na prowadzenie.

Po zmianie stron Sokół Kolbuszowa Dolna nie zamierzał bronić wynik i ponownie ruszył do ataku. W 63. minucie na bramkę próbował uderzać Paweł Lewandowski, a ostetecznie jego strzał dobił Kacper Misiak i podwyższył prowadzenie miejscowych.

Gospodarze ostateczenie przypieczętowali zwycięstwo w doliczonym czasie gry, kiedy świetnie z rzutu wolnego uderzył Michał Mazurek i ustalił wynik spotkania na 3-0.

1-0 Kornel Kołacz (43-karny)
2-0 Kacper Misiak (63)
3-0 Michał Mazurek (90+4)

Sokół Kolbuszowa Dolna: Piechota – Kumorek, Skowron, Drelich, Dominiak (60 Szymański), Kołacz ż, Misiak, Szczurek (87 Patla), Cyganowski (75 M. Mazurek), Bożek ż (89 Siembab), Lorenc (55 Lewandowski)

Izolator Boguchwała: Dybski – Kasprzyk, Kowal (88 Rembisz), K. Wilk, Majcher, Walas (65 Urbaniak), T. Nalepka (68 Cach), J. Wilk  (71 Oreńczuk), Gajdek, Frydrych (88 Żurawski)