2023-03-20 16:43:52

Legion Pilzno okazał się lepszy w starciu z Wisłokiem Wiśniowa

Za nami kolejne starcie 4.ligi podkarpackiej. W tej kolejce zmierzyli się Legion Pilzno z Wisłokiem Wiśniowa i to ci pierwsi wyszli z tego pojedynku ze zwycięstwem 2-0. Co ciekawe, obie bramki padły w krótkim odstępie czasu, w pierwszej połowie starcia.

Zawodnicy Legionu Pilzno mogą mieć dobre humory po weekendowym meczu z Wisłokiem Wiśniowa. Oba trafienia w tym spotkaniu odnotowano tuż przed zejściem na przerwę. Najpierw, w 42.minucie pojedynku swoją okazję z rzutu wolnego z lewej strony boiska wykorzystał Tomasz Barycza, który celnie przymierzył w stronę bramki.

Na drugiego gola nie trzeba było jednak długo czekać. Dwie minuty później, a jednocześnie chwilę przed przerwą, skutecznością popisał się Luigi Manzo, który wychodząc na czystą pozycję dobrze przymierzył przy prawym słupku. Druga połowa nie przyniosła zmiany wyniku, a trzy punkty tym samym zostały w Pilźnie

Kolejny mecz Legion rozegra w Mielcu, gdzie zmierzy się z rezerwami Stali. Wisłok podejmie u siebie Izolator Boguchwała.

1-0 Tomasz Barycza (42)
2-0 Luigi Manzo (44)

Legion: Stachnik, Syguła, Remut, Buras, Pęcak, Tyrka, Manzo, Czyż, Barycza, Szewczyk, Mazur

Wisłok: Korziewicz, Zięba, B. Szymański, Czelny, Misztal, Krępa, Kovtok, Kasperkowicz, Krok, Cetnarski, Piątek.