2023-03-17 17:03:11

Zapowiedź 20. kolejki 3 ligi gr. IV

fot. Radosław Kuśmierz
fot. Radosław Kuśmierz
 "Stalówka" podejmie na własnym obiekcie Unię Tarnów, Wieczysta zagra w Sieniawie, a Wisłokę czeka wyjazd do Białej Podlaskiej. W 20. kolejce 3 ligi gr. IV z pewnością będzie się działo!  
 
W sobotę o godzinie 15:00 Stal Stalowa Wola podejmie na własnym obiekcie Unię Tarnów. Piłkarze "Stalówki" po niespodziewanym remisie w meczu z KS Wiązownica w ubiegłej kolejce ligowej będą chcieli udowodnić, że realnie chcą walczyć o awans do drugiej ligi. 
 
Unia natomiast po słabym początku rundy i porażce w kiepskim stylu z Sokołem Sieniawa, w ubiegłym tygodniu pokonali u siebie faworyzowane Orlęta Radzyń Podlaski. Przed podopiecznymi trenera Łukasza Surmy ciężkie zadanie, Drużyna z Tarnowa jest bowiem w stanie sprawić niespodziankę, co udowodniła zresztą przed tygodniem. 
 
Również o godzinie 15:00 w sobotę swój mecz rozpocznie Sokół Sieniawa. Przed podopiecznymi trenera Arkadiusza Barana arcytrudne zadanie- do Sieniawy przyjeżdża bowiem lider rozgrywek, Wieczysta Kraków
 
Wieczysta, która bardzo udanie rozpoczęła rundę rewanżową, najpierw wyszarpując zwycięstwo na wyjeździe po ciężkim boju z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, a następnie, tydzień temu pokonując rzutem na taśmę Podlasie Biała Podlaska
 
Sokół również bardzo dobrze rozpoczął rundę wiosenną- w osiemnastej kolejce pokonał wysoko Unię Tarnów, natomiast tydzień temu- z powodu śnieżycy- nie miał możliwości stanąć do boju z Chełmianką.
 
Wypoczęci zawodnicy drużyny z Sieniawy z pewnością spróbują pokusić się o niespodziankę z dobrze punktującą, choć mającą swoje problemy Wieczystą.
 
Wyjazd do Białej Podlaskiej na mecz z tamtejszymi Orlętami czeka natomiast Wisłokę Dębica
 
Podopieczni trenera Bartosza Zołotara jak dotąd nie mieli w tej rundzie okazji, by więcej pobiegać po zielonej murawie. W pierwszej wiosennej kolejce drużyna z Dębicy pauzowała ze względu na wycofanie się z rozgrywek ŁKS-u Łagów. W ubiegłym tygodniu zawodnikom Wisłoki dane było zagrać natomiast jedynie 45. minut w meczu z KSZO- spotkanie to zostało przerwane z powodu trudnych warunków atmosferycznych przy stanie 2-0 dla gospodarzy. 
 
Mecz ten rozpocznie się podobnie jak inne spotkania podkarapckich drużyn w sobotę o godzinie 15:00.
 
KS Wiązownica po sprawieniu nie lada niespodzianki i ubiegłotygodniowym remisie z wiceliderem ze Stalowej Woli czeka, również w sobotę o godzinie 14:00 wyjazdowe spotkanie z Lublinianką Lublin.
 
Lublinianką, która w zeszłej kolejce została zdeklasowana przez rezerwy Cracovii. Przed drużyną z Wiązownicy więc spora szansa na zwycięstwo z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie i możliwość wydostania się ze strefy spadkowej. 

Wyniki meczów 20. kolejki:

 

Tabela 3 ligi gr. IV:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij