2023-03-17 16:21:14

Znamy termin dokończenia meczu pomiędzy Igloopolem Dębica a Sokołem Nisko!

Wydział Gier Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej ustalił termin dokończenia meczu 18. kolejki 4 ligi podkarpackiej pomiędzy Igloopolem Dębica a Sokołem Nisko. Spotkanie zostanie wznowione 29 marca o godz. 17:30.

W minioną sobotę na inaugurację rundy wiosennej Igloopol Dębica podejmował na własnym boisku Sokół Nisko. Przy wyniku 2-0 dla gospodarzy spotkanie musiało zostać przerwane w 68. minucie z powodu intensywnych opadów śniegu.

Mecz zostanie dokończony w środę (29 marca) o godz. 17:30 i zostanie wznowiony od 68. minuty, przez co potrwa co najmniej 22. minuty.