2023-02-25 20:15:55

Marcin Prasoł po meczu z Resovią: Ten mecz był dla nas ważny pod względem tabeli

Resovia Rzeszów we wczorajszym meczu Fortuna 1ligi pokonała u siebie Górnik Łęczna 1-0. Przeczytajcie, co po tym spotkaniu powiedział terner gości, Marcin Prasoł.

-Na gorąco, ten mecz był dla nas ważny pod względem ułożenia w tabeli. Na pewno chcemy złapać jakąś serie, ale raz przegrywamy raz wygrywamy. Nie potrafimy złapać jakiejś serii, żeby to uspokoić. Co do samego meczu, głupi błąd zdecydował o porażce. Mieliśmy sytuacje, ale musimy strzelic by wygrać.To nas nie usprawiedliwia.

Słychać było głosy, że Pana pozycja może byc zagrożona. Czy usłyszał Pan jakieś ultimatum przed tym meczem od włodarzy klubu?
- Ja sie skupiam na swojej pracy i tylko to mogę powiedzieć.

Ze względu, że obie drużyny są gdzie są, czy tak ma wyglądać pierwsza liga- gdzie w ciagu 90 minut są tylko dwa-trzy strzały na bramkę?
-Myślę, że na pewno to trochę paraliżuje. Chcielibyśmy grać bardziej ofensywnie, stwarzać tych sytuacji. Mieliśmy 2-3 sytuacje, ale to było za mało. Ta piłka musi też kibicom więcej dawać.

Obie drużyny podeszły z dystansem, pewna obawą do siebie.
-Ranga tego spotkania miała na to wpływ. Dwie-trzu sytuacje mieliśmy zaraz po przerwie, gdzie mogliśmy strzelić. Chcemy, żeby ta piłka była bardziej atrakcyjna. To nie były sytuacje stuprocentowe, ale w polu karnym.