2023-02-25 17:18:57

sparing: JKS Jarosław - Ekoball Stal Sanok 1-3

Piłkarze Ekoballi Stali Sanok zwyciężyli 3-1 w meczu sparingowym z JKS-em Jarosław.

W wyrównanej pierwszej połowie padły dwie bramki. Gola dla Ekoball Stali Sanok zdobył Maciej Maślany.

Po stronie JKS-u Jarosław na liście strzelców zapisał się Adrian Nowak, który w 36. minucie wykorzystał rzut karny.

W drugiej połowie do siatki rywali trafiali już tylko goście. Po jednym trafieniu dorzucili Kacper Słysz i Łukasz Tabisz, by ostatecznie dać swojej drużynie zwycięstwo 3-1.

JKS Jarosław - Ekoball Stal Sanok 1-3 (1-1)

Bramki: Adrian Nowak (rzut karny) - Maciej Maślany, Kacper Słysz, Łukasz Tabisz