2023-02-25 17:56:00

sparing: Karpaty Krosno - Poprad Muszyna 2-1

Karpaty Krosno pokonały Poprad Muszyna 2-1! (fot. Konrad Kwolek)
Karpaty Krosno pokonały w piątkowy wieczór Poprad Muszyna 2-1. Spotkanie zostało rozegrane na sztucznym boisku wchodzącym w skład Kompleksu Sportowego Chorkówka.

Ekipa Karpat Krosno rozegrały już dziewięć meczów kontrolnych. Wczoraj pokonali Poprad Muszyna 2-1. Do przerwy podopieczni Dariusza Liany prowadzili 1-0 po bramce z rzutu karnego. Gola z "jedenastki" zdobył etatowy ich wykonawca - Michał Stasz.

Chwilę po zmianie stron do wyrównania doprowadził Damian Mrówka, ale ostatenie słowo w tym pojedynku należało do krośnian. Gola w 71. minucie zdobył Szymon Dziadosz, który pięknie uderzył z około 20 metra od bramki Popradu. W spotkaniu tym po raz kolejny Karpaty Krosno testowały napastnika.

Karpaty Krosno - Poprad Muszyna 2-1 (1-0)

1-0 Michał Stasz (42-karny)
1-1 Damian Mrówka (47)
2-1 Szymon Dziadosz (71)