2023-02-17 20:25:00

sparing: JKS Jarosław - Pogoń-Sokół Lubaczów 3-1

JKS Jarosław pokonał Pogoń-Sokół Lubaczów 3-1 w kolejnym sparingu przed startem rundy wiosennej. Dwie bramki dla gospodarzy strzelił Sebastian Pawlak.

Do przerwy JKS Jarosław prowadził z Pogonią-Sokół Lubaczów 1-0. Gola dla ekipy prowadzonej przez Grzegorza Barana zdobył Sebastian Pawlak.

Chwilę po zmianie stron ponownie na listę strzelców wpisał się Sebastian Pawlak, który tym razem pewnie wykorzystał rzut karny. W 59. minucie czwartoligowiec prowadził trzema bramkami po trafieniu Karola Ptasznika. Dziesięć minut później Damian Cisek zdobył bramkę honorową dla ekipy Wałerija Sokołenko.

W ekipie Pogoni-Sokół zagrał Kamil Matofij, który oficjalnie został zaprezentowany jako ich zawodnik. Ponadto drużyna z Klasy o Jarosław testowała Michała Sitka z KS-u Wiązownica.

JKS Jarosław - Pogoń-Sokół Lubaczów 3-1 (1-0)

1-0 Sebastian Pawlak (8)
2-0 Sebastian Pawlak (54-karny)
3-0 Karol Ptasznik (59)
3-1 Damian Cisek (69)

JKS Jarosław:
Makowski, Kmiotek, Baran, Dubaj, Bała, Sobolewski, Pindak, Ptasznik, Pawlak, Nowak, Zieliński oraz Guridow, Płoszczynski, Dusiło, Chrupcała, Stankiewicz, Drozd

Pogoń-Sokół Lubaczów:
Tomasz Siryk - Bartłomiej Gliniak, Zawodnik Testowany, Sebastian Zając - Sebastian Fedan, Karol Karólak, Radosław Hojdak, Kacper Rop, Kamil Matofij - Paweł Hass po przerwie na boisku pojawili się Łukasz Głuszyk, Paweł Hawrylak, Michał Krzemiński, Krystian Basznianin