2023-02-12 19:59:24

sparing: Lechia Sędziszów Małopolski - Sokół Kamień 3-4

We wczorajszym sparingu Lechia Sędziszów Małopolski przegrała z Sokołem Kamień 3-4.

W kolejnym meczu sparingowym Lechia Sędziszów Małopolski zmierzyła się z liderem klasy O Stalowa Wola.

Wynik spotkania otworzył już w 1. minucie Artur Łuczak, a cztery minuty później prowadzenie Sokoła podwyższył Kacper Piechniak. Przed zakończeniem pierwszej połowy Lechia doprowadziła do wyrównania, kiedy dwukrotnie do siatki trafił Oskar Ćwiczak. W 65. minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Kacper Piechniak, który skutecznie egezkwował jedenastkę i było 3-2.

Później do bramki Sokoła Kamień trafił Patryk Bęben i znów mieliśmy remis. Zwycięstwo liderowi klasy O Stalowa Wola zapewnił Dawid Bajek pięć minut przed końcem tego meczu.

Lechia Sędziszów Małopolski - Sokół Kamień 3-4

Bramki Sokół Kamień: Łuczak, Piechniak (2x), Bajek
Bramki Lechia Sędziszów Małopolski: Ćwiczak (2x), Bęben

Sokół Kamień: Siudak - Jandziński, Piekut, Story D., Rychel - Testowany, Sarzyński,  Podstawek D. - Dec, Piechniak, Łuczak oraz Story M., Konefał, Błajda, Bajek, Bednarz, Piela, Wiatr.

Lechia Sędziszów Małopolski: Ł.Ćwiczak (75' Czapka) - Am.Czółno, Lesiński, Świst, testowany (60' Kl.Wesołowski) - Ka.Wesołowski (46' Kędzior), Frankiewicz, Pyrdek, Ciemierkiewicz, Słoma - O.Ćwiczak (46' Bęben)