2023-02-08 13:24:27

Nie odbędzie się sparing pomiędzy Wisłoką Dębica a Karpatami Krosno!

Sparing pomiędzy Wisłoką Dębica a Karpatami Krosno nie odbędzie się w planowanym terminie. Powodem odwołania meczu są niekorzystne warunki atmosferyczne i zamarznięta nawierzchnia.
 
Dziś Wisłoka Dębica miała zmierzyć się z Karpatami Krosno w kolejnym meczu kontrolnym przed startem rundy wiosennej. Mecz jednak nie odbędzie się w planowanym terminie z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych i zamarzniętej nawierzchni Euroboiska, która zagraża zdrowiu piłkarzy. 
 
- Mamy nadzieję, że do soboty sytuacja ulegnie poprawie i uda się rozegrać kolejne sparingi, natomiast pojedynek z krośnieńskim zespołem może dojść do skutku na początku kolejnego tygodnia (możliwy wtorek). O wszystkich ruchach będziemy komunikować na bieżąco za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych- czytamy na stronie Wisłoki Dębica.
 
 

Czytaj także

Komentarze (4)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.