2023-02-08 20:15:51

sparing: Stal II Rzeszów - Izolator Boguchwała 3-1

W kolejnym meczu sparingowym druga drużyna Stali Rzeszów pokonała Izolator Boguchwała 3-1.

Kolejne mecze kontrolne mają za sobą zespoły z 4 ligi podkarpackiej. Pierwszą sparingową porażkę zaliczył Izolator Boguchwała, który przegrał z rezerwami Stali Rzeszów 1-3. Mecz rozgrywany był w systemie 2x40 minut.

Wynik spotkania otworzył w pierwszej połowie Jakub Lorek. Po zmianie stron dwa trafienia dołożył Kacper Pieniążek i podwyższył prowadzenie "biało-niebieskich". Honorową bramkę dla "Izolacji" zdobył Przemysław Nalepka.

W obu drużynach pojawili się zawodnicy testowani. Trener drużyny z Boguchwały przyglądał się pięciu piłkarzom, a po stronie Stali II Rzeszów pojawiło się dwóch nowych zawodników.

Stal II Rzeszów - Izolator Boguchwała 3-1 (1-0)

1-0 Jakub Lorek
2-0 Kacper Pieniążek
3-0 Kacper Pieniążek
3-1 Przemysław Nalepka