2023-01-18 15:38:00

sparing: PGE FKS Stal Mielec - FK Novi Pazar 0-1

PGE FKS Stal Mielec przegrała 0-1 z szóstą ekipą serbskiej ekstraklasy - FK Novi Pazar. Gola z rzutu karnego zdobył Bojica Nikcević.

Piłkarze PGE FKS Stali Mielec ulegli 0-1 z FK Novi Pazar w drugim sparingu na obozie przygotowawczym w Tucji. Podopieczni Adama Majewskiego do przerwy remisowali z szóstą drużyną serbskiej ekstraklasy. Jedenaście minut po zmianie stron gola z rzutu karnego zdobył Bojica Nikcević i to Serbowie cieszyli się ze zwycięstwa.

To już druga porażka "Biało-niebieskich" na obozie w Turcji. W ostatni weekend Stal uległa 2-3 z węgierskim Kisvarda FC.

PGE FKS Stal Mielec - FK Novi Pazar 0-1 (0-0)

0-1 Bojica Nikcević (56)