2023-01-14 13:08:00

Oficjalnie: Bartosz Bednorz siatkarzem Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle

fot. ZAKSA
fot. ZAKSA
Bartosz Bednorz został oficjalnie zaprezentowany przez Grupę Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle!
 
Wiele o tym się mówił, ale w końcu mamy oficjalne potwierdzenie! Bartosz Bednorz został siatkarzem Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.
 
- Wracam po pięciu latach, jestem podekscytowany że znowu będę mógł zagrać na boiskach PlusLigi. Jestem bardzo zadowolony, że dołączyłem do rodziny ZAKSY – podkreślił nowy przyjmujący Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. 28-latek dodał również, że razem z ZAKSĄ chce powalczyć o sukcesy porównywalne do tych z ostatnich złotych lat w historii klubu - mówi Bartosz Bednorz dla oficjalnej strony klubu.
 
- Zawsze stawiam sobie najwyższe cele, w związku z tym oczekiwania też są spore. Zdaję sobie sprawę, że ZAKSA to klub, który każdego roku ma dużo do udowodnienia. W ostatnich latach chłopaki zrobili świetną robotę, zostawiając serce na boisku zapracowali na to, żeby ten klub zyskał jeszcze większy szacunek. Przed nami niełatwe zadanie, ale wierzę że bardzo szybko się zaaklimatyzuję i razem powalczymy o obronę tytułów - kończy nowy przyjmujący ZAKSY.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij