2022-11-11 17:31:39

Karpaty Krosno wygrały z Wisłokiem Wiśniowa. Bramki padły w pierwszej połowie

Bramki, które padły w pierwszej połowie były w tym meczu kluczowe. W przedostatniej kolejce rundy jesiennej Karpaty Krosno pokonały u siebie ekipę Wisłoka Wiśniowa 3-0 i pozostały na pozycji lidera.

Już od początku spotkania widoczna była wyraźna dominacja lidera 4.ligi podkarpackiej -Karpat Krosno. Na premierowego gola w tym starciu nie trzeba było długo czekać. A wszystko to za sprawą podyktowanego chwilę wcześniej rzutu karnego, który został celnie wykonany przez gospodarz. Autorem był Michał Stasz w 6.minucie stacia  i tym sposobem wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie.

Kolejna okazja by pokonać Wisłoka Wiśniowa nadarzyła się w 23.minucie. Po dośrodkowaniu w pole karne po rzucie rożnym, świetnie przymierzył “główką” Dawid Król i zamienił swój strzał na bramkę numer dwa w tym spotkaniu. Trzecie i tym samym ostatnie trafienie w tym meczu odnotowały Karpaty na pięć minut przed przerwą. Po małym zamieszaniu przed polem karnym, lukę między defensywą gości odnalazł Damian Baran i zamienił swoją próbę na gola.

Druga połowa przebiegała nieco monotonniej, a kibice nie ujrzeli już piłki w siatce. W ostatniej kolejce Karpaty zmierzą się na wyjeździe z rezerwami Stali Mielec, natomiast Wisłok podejmie u siebie drużynę Cosmosu Nowotaniec.

1-0 Michał Stasz (6-rzut karny)
2-0 Dawid Król (23)
3-0 Damian Baran (40)

Karpaty: Krawczyk, Gul, Duda, Stasz, Król, Jędryas, Baran, Stasik, Gawle, Dziadosz, Kloc.