Ładowanie wyników…

Damian Wojdakowski i Szymon Grączewski odchodzą z Chełmianki Chełm

fot. Chełmianka Chełm/własne
fot. Chełmianka Chełm/własne

Chełmianka Chełm poinformowała o kolejnych zmianach w kadrze przed rozpoczęciem sezonu 2026/2027. Z biało-zielonymi barwami żegnają się Damian Wojdakowski oraz Szymon Grączewski.

Szymon Grączewski opuszcza Chełmiankę

Szymon Grączewski w zakończonym sezonie rozegrał 20 spotkań ligowych w barwach Chełmianki Chełm. Zdobył w nich jedną bramkę i zanotował jedną asystę.

W nadchodzących rozgrywkach pomocnika nie zobaczymy już w zespole z Chełma. Klub podziękował mu za dotychczasowe występy i życzył powodzenia w dalszej karierze.

Damian Wojdakowski odchodzi po pół roku

Z Chełmianką rozstaje się również Damian Wojdakowski. Ofensywny pomocnik dołączył do drużyny zimą z Unii Skierniewice.

W rundzie wiosennej sezonu 2025/2026 wystąpił w ośmiu ligowych spotkaniach Chełmianki i zdobył dwie bramki. Po półrocznym pobycie w klubie będzie kontynuował karierę w innym zespole.

Siedmiu zawodników opuściło już Chełmiankę

Chełmianka wcześniej poinformowała także o odejściach Bartłomieja Korbeckiego, Michała Kobiałki, Michała MydlarzaRadosława Adamskiego oraz Michała Rutkowskiego. Tym samym przed nowym sezonem w kadrze trzecioligowca dochodzi do coraz większych zmian.

Więcej o lidze: III liga, gr. IV
Czytaj także
Komentarze
Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.