2022-11-08 12:19:00

Sokół Kolbuszowa Dolna pokonał na wyjeździe rezerwy Stali Mielec

W meczu 15. kolejki 4. ligi podkarpackiej Sokół Kolbuszowa Dolna pokonał na wyjeździe Stal II Mielec 3-1.

Mecz ten lepiej rozpoczęli gospodarze. To oni, dzięki udanemu początkowi wyszli jako pierwsi na prowadzenie w 7. minucie. Do bramki rywali trafił wówczas Krystian Kardyś. Do przerwy goście zdołali jeszcze wyrównać za sprawą trafienia Patryka Szczurka z 33. minuty.

Aktywna postawa ofensywna opłaciła się przyjezdnym po przerwie. W 62. minucie meczu na prowadzenie podopiecznych trenera Sebastiana Ryguły wyprowadził Adrian Nowak. Ten sam zawodnik ustalił wynik meczu na 3-1 w 73. minucie. W miedzyczasie Hubert Osuch z drużyny gospodarzy ukarany został czerwoną kartką.

Trwa dobra seria Sokoła, który wygrał po raz trzeci z rzędu.

1-0 Krystian Kardyś (7.)
1-1 Patryk Szczurek (33.)
1-2 Adrian Nowak (62.)
1-3 Adrian Nowak (87.)

Stal II Mielec: Dudek - Bik, Blama, Guca, Kardyś, Kopczak, Maj, Osuch, Poręba, Sosiński, Wyparło

Sokół Kolbuszowa Dolna: Piechota - Aab, Bożek, Kmiotek, Kołacz, Mazurek, Nowak, Skowron, Stec, Szczurek, Szymański

Sędziował: Albin Kijowski