2022-11-08 12:19:00

Legion Pilzno pokonał w meczu wyjazdowym Koronę Rzeszów

W meczu 15. kolejki 4. ligi podkarpackiej Korona Rzeszów uległa u siebie Legionowi Pilzno 0-2.

Mimo kilku okazji w początkowej fazie meczu, na pierwsze bramkowe emocje trzeba było w tym spotkaniu czekać niemalże do samego końca pierwszej części gry. Przyjezdnych na prowadzenie wyprowadził w 40. minucie Tomasz Barycza.

Druga część meczu rozpoczęła się od prób doprowadzenia do wyrównania przez gospodarzy. Ich ataki nie były jednak skuteczne i nie pozwoliły znacząco zagrozić bramce przyjezdnych, którzy grali mądrze i cierpliwie. A ta cierpliwość przyniosła efekt w postaci trafienia Michała Domańskiego w 67. minucie.

Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie. Korona przegrała po raz szósty z rzędu i jedenasty w sezonie.

0-1 Tomasz Barycz (40.)
0-2 Michał Domański (67.)

Korona Rzeszów: Pawlus - Bober, Martinez, Daszyk, Kalisz, Konefał, Podolak, Popek, Reichel, Szhluz, Tupalau

Legion Pilzno: Maniecki - Czyjt, Syguła, Remut, Pęcak, Tyrka, Manzo, Szewczyk, Mazur, Sztuka, Barycza

Sędziował: Igor Samołyk