2022-11-04 13:49:00

RELACJA ONLINE: Stal Mielec pokonuje z Zagłębie Lubin [NA ŻYWO]

Zapraszamy na relację online z ostatniego meczu PGE FKS Stali Mielec na własnym stadionie w 2022 roku. Piłkarze Adama Majewskiego zmierzą się z Zagłębiem Lubin. Początek meczu w piątek 4 listopada o godz. 18. Śledźcie naszą tekstową relację LIVE.

90+4' Sędzia kończy II połowę
90' Sędzia dolicza 4 minuty do II połowy
89' Kolejny gol Hamulicia ale Holender był na spalonym
86' Gerbowski wchodzi w miejsce Domańskiego
85' GOOOL! Znakomita kontra w wykonaniu Stali, Ciepiela wysuwa futbolówkę Żyrze a ten pakuje w same okno bramki!
84' "Miedziowi" wrzucają piłkę z rzutu rożnego lecz Kruk wybija piłkę
81' Z boiska schodzi Ratajczyk a wchodzi Żyra
80' Dogodna okazja Zagłębia lecz broni Mrozek
79' Dzisiejsze spotkanie ogląda 4871 kibiców
77' Chodyna oddaje groźne uderzenie, na posterunku Mrozek
76' Goście zaczynają od środka
75' GOOLLL! Wrzutka Domańskiego idealnie na głowę Hamulicia, który zakańcza akcję bramką!
73' Dobra akcja w wykonaniu biało-niebieskich, ale "Miedziowi" zażegnują zagrożenie
72' Rzut rożny dla gości, wrzuca Chodyna jednak defensywa gospodarzy na posterunku
71' Wolski oraz Ciepiela wchodzą na boisko za Kasperkiewicz i Hiszpańskiego
69' Za Dolezala na boisko wchodzi Adamski
67' Zagłębie próbuje ale narazie nic im nie wychodzi
65' Gospodarze wyprowadzają kontrę, jednak niedokładnie zagrał Wlazło i piłkę przechwytuje Buric
64' Stuprocentowa sytaucja gości jednak Dolezal nie trafia w bramkę
63' Zmiany w ekipie gości za Kocabę wchodzi Hinokio a zaś za Kłudkę wchodzi Kobusiński
61' Stal szanuje piłkę, utrzymując się długo przy piłcę
59' "Miedziowi" napierają teraz na Stal
57' Zaczyna od środka Zagłebie
56' GOOOLLL!!! Obrońca Zagłebia fauluje Hamulcia w polu karnym i Wlazło wykorzystuje rzut karny!
54' Gospodarze cierpliwie rozgrywają po obwodzie boiska
52' Kolejny strzał tym razem Hamulcia broni Buric
51' Groźny strzał Wlazły, będzie rzut rożny dla Stali
49' Coraz groźniej Zagłębie podchodzi pod pole karne
48' Kontra biało-niebieskich, strzał oddaje Hamulić broni Buric
46' Zaczynamy drugą połowę
45 + 3' Sędzia kończy pierwszą połowę
45 +1' Po analizie VAR rzut karny dla gospodarzy, który na bramkę nie zamienia Hamulić!
44' Kontra Stali, Hamulić biegnie z piłką zatrzymuje go Ławniczak, piłkarze domagają się zagrania ręką
41' Kontra Zagłębia, Kasperkiewicz na posterunku
40' Piłkę z rzutu wolnego wrzuca Getinger, lecz wrzutka daleka od ideału
38' Wrzutka Domańskiego na Matrasa ten oddaje strzał w Buricia
37' Cierpliwe piłką gra Stal
35' Faul Wlazły, który jest wyceniany na żółtą kartkę przez sędziego
34' Bardzo brutalny faul Kłudki, kończy się dla młodego zawodnika żółtą kartką
32' Dogodna okazja "biało-niebieskich" strzał blokuje Kudłka
30' Goście od kilku minut są na połowię gospodarzy
28' Kolejny rzut rożny dla gości i kolejna dobra interwencja defensywy Stali
27' Chodyna wrzuca z rzutu rożnego na głowę Matrasa
26' Zagłębie zamknęło Stal na połowię gospodarzy
24' Groźna kontra Zagłębia jednak strzał Gaprindashhviliego kończy się rykoszetem od Matrasa
23' Stal coraz pewniej wchodzi na połowę Zagłębia
21' Wrzutka na Hamulicia, ten oddaje strzał głową w środek bramki
20' Stal coraz konkretniej zagraża bramce Buricia
19' Kontra w wykonaniu gospodarzy kończy się rzutem rożnym
17' Goście mają problem z wyprowadzeniem piłki
16' Biało-niebiescy utrzymują się długo przy piłcę
14' Piłkę z rzutu rożnego wrzuca Getinger, ale obrońcy Zagłebia oddalają zagrożenie
12' Dobra składna akcja gospodarzy kończy się wrzutką Domańskiego, niestety na głowę zawodnika gości
11' Zagłębie bardzo wysoko pressuje Stal jednak ta ciągle cierpliwie rozgrywa piłkę po ziemi
10' Mecz narazie odbywa się w środku pola boiska
9' Groźny strzał oddaje Łakomy, broni Mrozek
8' Flis fauluje zawodnika gości, dobrą okazje będą mieli "Miedziowi"
6' Goście po raz pierwszy raz utrzymują się przy piłce
5' "Miedziowi" skupiają się na graniu z kontr
4' Stal obejmuje incjatywę w meczu
3, Pierwszy strzał w wykonaniu biało-niebieskich nad bramką
2' Gospodarze rozpoczynają grać w ataku pozycyjnym co skutkuje faulem blisko pola karnego gości
1' Piłkarze Zagłębia zaczynają od środka ten mecz

godz. 18:00

Zawodnicy wychodzą na boisko

godz. 17:42

Zawodnicy obu drużyn już od kilkunastu minut na rozgrewce.

godz. 16:42

Poznaliśmy wyjściowę XI obu zespołów.

PGE FKS Stal Mielec - Mrozek, Flis, Wlazło, Kruk, Matras, Getinger, Domański, Kasperkiewicz, Ratajczyk, Hiszpański, Hamulić
Rezerwowi - Kochalski, Gerbowski, Vastsuk, Ciepiela, Poreba, Lebedyński, Leandro, Wolski, Żyra.

Zagłębie Lubin - Buric, Ławniczak, Giorbelidze, Gaprindashvili, Dolezal, Pieńko, Chodyna, Kłudka, Kocaba, Bartolewski, Łakomy.
Rezerwowi - Bieszczad, Jach, Woźniak, Kobusiński, Starzyński, Adamski, Dieng, Hinokio, Bohar.
godz. 16:12

Faworytem meczu według bukmacherów jest Zagłębie Lubin, na nich kurs wynosi 3.05 a na Stal kurs jest 2.40.

godz. 16:04

Dzisiejszy mecz jest ostatnim meczem przy Solskiego 1. Dla obu drużyn jest to ważny mecz, Stal chcę wrócić na zwycięska ściężkę zaś Zagłębie jest w poważnych kłopotach. Dzisiejsza porażka "Miedziowych" najprawdopodobniej może oznaczać zwolnienie Piotra Stokowca.

godz. 15:40

Dziś na godzinę 18:00 termometry mają wskaząć 12°C.

godz. 14:30

Jesteśmy już po zakończeiu konferencji prasowej z okazji otworzenia nowego sklepiku PGE FKS Stal Mielec. Poniżej wypowiedzi Prezesa klubu Pana Jacka Klimka oraz Dyrektora Marketingu Pana Damiana Gąsiewskiego

"Mam taką przyjemność zaszczyt poinformować wszystkich, że w dniu dzisiejszym otwieramy sklep klubowy, jest to kolejny krok w rozubudowie tego klubu. Jest to wartość dodana do naszej całej organizacji. To sklep, którego nigdy jeszcze ten klub takiego nie posiadał, nie miał. Oczywiście zawsze o takim sklepie marzył" - mówił Jacek Klimek.

"W stycznie tego roku na pierwszej konferencji prasowej marketingu ogłosiliśmy wszystkim plan działa na ten rok. Było to kilka punktów, organizacji. Bardzo się cieszę, że udało się wszystko zrobić, dziękuje wszystkim którzy włączyli się w budowę tego projektu. - oznajmił Damian Gąsiewski

godz. 13:45

To ostatni mecz PGE FKS Stali Mielec w 2022 roku na własnym stadionie. Podopieczni Adama Majewskiego zagrają z Zagłębiem Lubin. Oto co sam szkoleniowiec mówił przed tym meczem: "Chcemy zdobyć trzy punkty, żeby godnie pożegnać się z kibicami".