2022-10-30 15:06:00

Remis Siarki Tarnobrzeg z rezerwami Śląska Wrocław! Marcin Stefanik nie strzelił rzutu karnego

Nie było to wielkie widowisko. Siarka Tarnobrzeg może jednak pluć sobie w brodę, bowiem Marcin Stefanik nie wykorzystał rzutu karnego i mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Mecz we Wrocławiu był slaby, a Siarka Tarnobrzeg po ostatnim meczu rundy jesiennej nadal jest w strefie spadkowej. Okazji bramkowych było jak na lekarstwo, choć obu zespołom nie można było odmówić woli walki. Kibice zgromadzeni przy Oporowskiej 62 pierwszą sytuację godną odnotowania zobaczyli w 13. minucie. Uderzał Mateusz Młynarczyk, ale trafił obok bramki.

W kolejnych minutach mecz był wyrównany, a okazje starali się stwarzać zarówno jedni jak i drudzy. Na murawie było sporo niedokładności i do przerwy było 0-0. Po zmianie stron, więcej z gry miała Siarka, która częściej była przy piłce. W 59. minucie faulowany był Piotr Kwaśniewski i arbiter wskazał na wapno. Do piłki podszedł Marcin Stefanik, ale jego intencje wyczuł Józef Burta, bramkarz rezerw Śląska Wrocław.

Kolejne minuty to wyrównane starcie, a okazji było jak na lekarstwo. Z czasem jednak częściej przy piłce była Siarka, lecz brakowało konkretów. Aktywny na murawie w końcówce spotkania był Ivan Agudo, jednak ostatecznie nie udało mu się zdobyć bramki i spotkanie zakończyło się wynikiem 0-0, który nie urządza żadnej z ekip.

Śląsk II Wrocław: Burta – Caliński, Muszyński, Pawelec (82. Matsenko), Lizakowski, Bukowski (82. Gryglak), Pisarczuk, Dryja (64. Radkowski), Bargiel (87. Kurowski), Młynarczyk (64. Jezierski), Krocz

Siarka Tarnobrzeg: Muzyk – Adamek, Agudo, Mróz (58. Cichocki), Sulkowski (58. Kwaśniewski), Hrnciar, Kaliniec (79. Zawiślak), Stańczyk (57. Bałdyga), Stefanik, Bieniarz, Bierzało

Żółte kartki: Pisarczuk, Pawelec - Kaliniec

Sędziował: Paweł Dziopak (Tychy)