2022-10-24 17:21:29

Atrakcja całosezonowa - Wonder Wheel! Tutaj się ogrzejesz!

Podobne tematy rozrywka
Jeśli zastanawiacie się, czy jesień to odpowiedni czas na szaleństwa w parkach rozrywki, to przychodzimy z odpowiedzią – jak najbardziej tak! Największy Park Rozrywki w Polsce zaprasza wszystkich Gości na radosną zabawę i moc pozytywnych emocji. W październiku, listopadzie i grudniu Energylandia przygotowała nowe atrakcje i wydarzenia specjalne – to idealne miejsce na aktywne spędzenie czasu w gronie najbliższych. Co nowego w Energylandii?

Jesień w Energylandii

Najbliższe tygodnie w Energylandii upłyną pod hasłem Halloween Time, a już 26 listopada rozpocznie się zimowe szaleństwo i Winter Kingdom. W październiku Park będzie otwarty w godzinach 10:00-18:00, z wyjątkiem wydarzeń specjalnych, takich jak Halloween Night, kiedy to Goście zyskują aż 4 godziny zabawy gratis i mogą szaleć na atrakcjach aż do 22! Goście będą mogli podziwiać zmieniające się tematyczne dekoracje, które są też doskonałym plenerem do zdjęć dla rodzinnego albumu. Jakie atrakcje są dostępne w Energylandii jesienią? Wszystkie atrakcje, takie jak roller coastery, karuzele, kolejki czy domy strachów pozostaną otwarte.

Rodzinna wycieczka do Energylandii

Jak przygotować się na rodzinną wycieczkę jesienią? Przede wszystkim warto pamiętać o odpowiednim ubiorze, bo pogoda w najbliższych tygodniach może się dynamicznie zmieniać. Planując szaleństwa na roller coasterach, a później odpoczynek w strefie gastronomicznej, tradycyjnie najlepiej ubrać się na cebulkę. Dobrym pomysłem jest też zorganizowanie wyjazdu z noclegiem (https://energylandia.pl/noclegi/) – o tej porze roku w Zatorze przebywa mniej turystów i łatwiej zarezerwować obiekt, który odpowiada oczekiwaniom. Nieustannie ogromną popularnością cieszy się Western Camp Resort, ośrodek stylizowany na klasyczną wioskę rodem z Dzikiego Zachodu. Goście mogą wybrać nocleg w jednym z trzech miejsc: Domku Szeryfa, w Wozie Kowbojskim lub w Indiańskim Tipi – wszystkie opcje są wyposażone w klimatyzację i ogrzewanie.

Atrakcje Energylandii najlepsze na jesień

Sezon 2022 był dla Energylandii owocny w premiery. Pod koniec czerwca swoje wielkie otwarcie miała druga flagowa atrakcja strefy Smoczy Gród – Wonder Wheel (https://energylandia.pl/atrakcje/smoczy-grod/wonder-wheel/). Jest to jedno z największych kół młyńskich w całej Polsce! Konstrukcja o wysokości 53 m i prędkości 5.4 km/h posiada 30 gondoli, w których jednorazowo można przewieźć do 180 pasażerów. Gondole są zamknięte i w pełni klimatyzowane oraz ogrzewane, dzięki czemu Wonder Wheel to idealna całoroczna atrakcja dla Gości w każdym wieku. Uczestnicząc w tej podniebnej wycieczce ma się okazję do podziwiania kolorowej panoramy Parku, a także przyjrzenia się z bliska potężnemu mega coasterowi, który stoi obok – Zadrze. Wonder Wheel to spokojna atrakcja, na której można się wyciszyć i odpocząć po szaleństwach w Parku, a w razie gorszej pogody, także ogrzać!

Jesienią koniecznie trzeba też zajrzeć do kina Pyramid Cinema 7D, Teatru Egipt, Teatru Colloseo i Moya Planetarium, by uczestniczyć w niesamowitych pokazach i show! To świetna rozrywka i chwila wytchnienia pomiędzy wybieraniem kolejnego roller coastera. W Parku znajdują się aż 4 domów strachów, które obowiązkowo trzeba odwiedzić podczas Halloween Time! W Strefie Grozy, która powstaje pomiędzy 10 a 30 październikiem w Smoczym Grodzie, będzie można odwiedzić przerażająco dobre Domy Strachów: Obssesive House, Psychoterria oraz Scary Loft. Domy Strachów mogą odwiedzić osoby powyżej 16 roku życia (za wyjątkiem Monster House, który jest dostępny od 12 roku życia). Dla fanów horrorów i adrenaliny z pewnością będzie to świetna rozrywka.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij