2022-10-09 17:50:37

Sokół Kolbuszowa Dolna pewnie pokonał Wólczankę Wólka Pełkińska

Sokół Kolbuszowa Dolna pewnie rozprawił się z Wólczanką i dopisał kolejne trzy punkty. Dla gospodarzy, którzy zajmują przedostatnie miejsce w ligowej tabeli, była to dziewiąta porażka w  tym sezonie.

Nieźle to spotkanie rozpoczęli gospodarze, którzy na początku kilka razy próbowali zagrozić bramce rywali. Ostatecznie zabrakło im jednak skuteczności. W 18. minucie odpowiedział Sokół i niezawodny Adrian Nowak wyprowadził gości na prowadzenie. Cztery minuty później ten sam zawodnik drugi raz znalazł drogę do bramki Wólczanki i podwyższył na 2-0.

Gospodarze ruszyli do odrabiania strat, w 31. minucie Dominik Kędzior zagrał do Krzysztofa Pietlucha, a ten umieścił futbolówkę w bramce. Sześć minut później znowu goście doszli do głosu i tym razem Krzysztof Szymański podwyższył na 3-1. Jak się później okazało było to ostatnia bramka w tym meczu.

Druga połowa nie była już tak emocjonująca, jak pierwsza część tego meczu. Ciężko było dopatrzyć się klarownych sytuacji i dopiero w końcówce najpierw Kamil Aab, a potem Krzysztof Pietluch próbowali zagrozić bramce rywali, ale skutecznie interweniowali bramkarze.

0-1 Adrian Nowak (18)
0-2 Adrian Nowak (22)
1-2 Krzysztof Pietluch (31)
1-3 Krzysztof Szymański (37)