2022-10-08 22:07:48

Sokół Sieniawa zremisował na wyjeździe z MKS-em Podlasie Biała-Podlaska

W ciągu dwóch minut rozegrano dwa rzuty karne i to one zadecydowały o końcowym rezultacie meczu. Sokół Sieniawa po remisie 1-1 MKS-em Podlasie przywiezie jeden punkt z Białej Podlaskiej.

Już początek spotkania zwiastował, że na boisku może zagościć sporo emocji. Dobrymi interwencjami popisywali się bramkarze zarówno Texom Sokoła Sieniawa jak i MKS-u Podlasie Biała-Podlaska. Mimo sporych chęci z obu stron, żadnej z drużyn nie udało się wpakować piłki do siatki w pierwszej połowie.

Druga przyniosła nowe nadzieje. Do ciekawych sytuacji doszło po przekroczeniu 60.minuty starcia. Jako pierwsi rzut karny wykonywali zawodnicy gospodarzy, a konkretnie Marcin Pigiel, który nie popełnił błędu i wpakował futbolówkę między słupki. Dwie minuty później arbiter ponownie podyktował “jedenastkę”- tym razem dla Sokoła. Celny był Mateusz Geniec, który bez problemu poradził sobie z golkiperem Podlasia. Ta część spotkania była niezwykle kluczowa, bowiem to ona zadecydowała o końcowym wyniku i podziale punktów.

1-0 Marcin Pigiel (62)

1-1 Mateusz Geniec (64)

Podlasie: Misztal, Nojszewski, Kot, Chyła, Kozłowski, Pigiel, Andrzejuk, Podstolak, Wojczuk, Kobyliński, Mażysz.

Sokół: Rudolf, Geniec, Skała, Ochał, Lis, Feret, Majka, Oziębło, Wawryszczuk, Wolak, Twardowski.