2022-10-01 15:55:04

Igloopol Dębica nie dał rady beniaminkowi z Sędziszowa Małopolskiego! Lechia kończyła mecz w dziewiątkę

Zawodnicy Igloopolu Dębica zremisowali w meczu 10. kolejki 4. Ligi Podkarpackiej z Lechią Sędziszów Małopolski 1-1!

Sporo działo się w meczu Igloopolu Dębica z dobrze spisującym się w trwającym sezonie beniaminkiem rozgrywek - Lechią Sędziszów Małopolski.

Już w 5. minucie meczu świetną kontrę gości pewnie wykorzystał Paweł Branas skutecznie dobijając obroniony wcześniej przez bramkarza strzał Kamila Słomy.

Gospodarze starali się doprowadzić do wyrównania, a sztuka ta udała im się tuż przed przerwą. W 43. minucie po wrzutce z rzutu rożnego i zamieszaniu w polu karnym bramkę z najbliższej odległości zdobył Łukasz Stefanik

W drugiej części gry na kibiców zgromadzonych na stadionie przy ulicy sportowej w Dębicy czekało sporo emocji. Podopieczni trenera Dariusza Frankiewicza mecz kończyli w 9. Najpierw, w 65. minucie z boiska w konsekwencji dwóch żółtych kartek wyleciał Przemysław Pyrdek, a w doliczonym czasie gry boisko z tego samego powodu opuścił wprowadzony chwilę wcześniej Łukasz Świst

Ostatecznie drużyna przyjezdnych zdołała dowieźć korzystny w tej sytuacji wynik do końca meczu. Dla Igloopolu był to pierwszy remis przy 5. porażkach w sezonie.

0-1 Paweł Branas (5.)
1-1 Łukasz Stefanik (43)