2022-09-19 19:45:00

Piłka ręczna. Orlen Upstream SRS Przemyśl pokonał MKS Nielbę Wągrowiec na inaugurację sezonu

Orlen Upstream SRS Przemyśl rozpoczął się drugi sezon w 1 lidze centralnej. Przemyślanie pokazali, że nie będą chłopcami do bicia! Pewnie pokonali MKS Nielbę Wągrowiec na inaugurację sezonu.

Przedsezonowe sparingi Orlean Upstream SRS-u Przemyśl nie napawały optymizmem, ale już od pierwszych minut piłkarze ręczni z Przemyśla pokazali, że potrafią dobrze grać w piłkę i nie będą chłopcami do bicia!

Po fantastycznej pierwszej połowie gospodarze prowadzili z MKS Nielbą Wągrowiec (17-13). Jednak po zmianie stron do głosu doszli goście z Wągrowca. Nie tylko dogoni gospodarzy, ale też postawili twarde warunki gry, gdy przemyską publiczność drżała o wynik został wykluczony jeden z piłkarzy gości.

Grając w przewadze przemyślanie, zapewnili sobie dwubramkowy bufor bezpieczeństwa. "Kropkę nad i" postawił Tomasz Kulka, trafiając cztery razy pod rząd! Natomiast Karol Kroczek cwanym rzutem z podłoża ustalił wynik meczu na 32-26.

ORLEN Upstream SRS - MKS Nielba Wągrowiec 32-26 (17-13)

ORLEN Upstream SRS Przemyśl:
Nowak, Sar 1 – Wandzel 6, Walczyk 2, Guzdek 2, K. Kroczek 1, Ćwięka 3, Makuła 1, Świt 0, Krytski 2, Kubisztal 0, Makowiejew 4, Światłowski 3, Kulka 7.

MKS Nielba Wągrowiec:
Gawlik, Dąbrowicz – Wachowiak 0, Andrzejewski 0, Drobik 0, Drzazgowski 6, Hoffman 1, Szmania 0, Widziński 2, Przychodzień 9, Duszyński 2, Kelm 2, Świątkiewicz 4. Sędziowali: Andrzej Kierczak (Pielgrzymowice) i Tomasz Wrona (Kraków).