2022-09-19 17:57:06

Adam Majewski po meczu z Widzewem Łódź: Nasz piękny sen z początku sezonu niestety się skończył

  W meczu 10. kolejki PKO BP Ekstraklasy Widzew Łódź pokonał Stal Mielec 3-0. Zobaczcie, jak to spotkanie skomentował trener mieleckiej drużyny, Adam Majewski.
 
- Uważam, że nie zasłużyliśmy dzisiaj na przegraną. Patrząc na przebieg gry z całego spotkania myślę, że wynik mógł być zupełnie odwrotny. Oczywiście w dużych rozmiarach był bardzo podobny do tego z Jagiellonią, ale to dwa różne mecze. W pierwszej połowie mieliśmy zdecydowaną przewagę, kilkanaście stałych fragmentów gry i niewiele brakowało, żebyśmy zdobyli bramkę- powiedział szkoleniowiec Stali Mielec.
 
- Widzew w tym spotkaniu oddał trzy celne strzały i wygrał to spotkanie. Myślę, że w tym spotkaniu były dwa kluczowe momenty. Pierwszy w 30. minucie, moim zdaniem była czerwona kartka dla zawodnika Widzewa, a drugi w 49. minucie, gdzie przy stanie 0-0 mieliśmy doskonałą sytuację i mogliśmy prowadzić. Później niestety tak się to układało, że Widzew strzelił kolejne bramki, a my nie wykorzystaliśmy sytuacji. Nie mam pretensji do zawodników, bo zaangażowanie i odpowiednie podejście było. Niezasłużona porażka, proste błędy w obronie, za łatwo stracone bramki, ale stworzyliśmy tyle sytuacji, że mogliśmy to spotkanie wygrać- mówił dalej Adam Majewski.
 
- Nasz piękny sen z początku sezonu niestety się skończył i wróciliśmy do szarej rzeczywistości, ale mamy teraz przerwę na reprezentację, czas na przemyślenia, poprawienie pewnych elementów i optymalne przygotowanie do meczu z Miedzią Legnica- powiedział trener Stali Mielec.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij