2022-09-19 13:13:21

Zwycięski gol Pawła Bochniewicza dla sc Heerenveen [WIDEO]

Paweł Bochniewicz na zdjęciu z prawej.
Paweł Bochniewicz, były zawodnik Wisłoki Dębica, wpisał się na listę strzelców w meczu holenderskiego sc Heerenveen z FC Twente. Polak strzelił gola na 2-1.

Grający na pozycji obrońcy Paweł Bochniewicz wpisał się na listę strzelców 36. minucie meczu ustalając wynik spotkania. Polak trafił do siatki po uderzeniu głową. Na boisku przebywał pełne 90 minut.

26-letni Paweł Bochniewicz jest wychowankiem Wisłoki Dębica i były graczem m.in. Stali Mielec. Na koncie ma również grę we włoskiej Regginie i Udinese, a także hiszpańskiej Granadzie.

W sezonie 2017/2018 pochodzący z Podkarpacia zawodnik wrócił do Polski i przez kilka sezonów reprezentował barwy Górnika Zabrze. W 2020 roku przeniósł się do holenderskiej sc Heerenveen.

Paweł Bochniewicz w sierpniu ubiegłego roku doznał bardzo poważnej kontuzji - zerwał więzadła krzyżowe. Na boisko wrócił dopiero końcem czerwca tego roku. Gol zdobyty w meczu z Twente był jego pierwszym trafieniem w tym sezonie.