2022-09-03 21:19:34

Najpopularniejsze podcasty w Polsce — ile z nich słuchasz?

Podobne tematy rozgrywka
Podcasty zapewniają znakomitą rozrywkę wielu sytuacjach. Można ich słuchać podczas jazdy samochodem, sprzątania lub w trakcie ćwiczeń na siłowni. Są cenione przez kobiety i mężczyzny w każdym wieku. Zastępują słuchowiska radiowe sprzed lat i różne programy popularnonaukowe, publicystyczne i rozrywkowe. Poznaj najpopularniejsze podcasty w Polsce.

Finanse Bardzo Osobiste

Propozycja dla wszystkich dorosłych, którzy chcą nauczyć się prawidłowo zarządzać swoimi finansami. Ekonomista z doświadczeniem, Marcin Iwuć, opowiada w nim w podcaście, jak powinno się podchodzić do tematu finansów. Uczy prawidłowego zarządzania domowym budżetem, podpowiada, jak spłacić długi oraz w jaki sposób inwestować pieniądze. Mądre wskazówki, w jaki sposób oszczędzać, sprawiają, że Finanse Bardzo Osobiste są ważne dla każdego, kto uważa, że brakuje mu pieniędzy. Finanse Bardzo Osobiste uwzględniają aktualną sytuację w krajowej gospodarce i na świecie, dlatego porady Marcina Iwucia są wartościowe i dostosowane do bieżącego stanu rynku pracy i nie tylko.

Więcej o podcastach dowiesz się w serwisie https://nano.komputronik.pl

Nauka To Lubię

Nauka to lubię to podcast autorstwa Tomasza Rożka. Rożek przedstawia tematy naukowe w ciekawy sposób, zaskakując swoich słuchaczy. Autor opowiada o tematach trudnych, jednak robi to w sposób przystępny. Podcast jest idealny dla miłośników nauki i wiedzy.

Copernicus

Copernicus to kolejna propozycja dla miłośników nauki. Jest to cykl wykładów, które prowadzi Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych. Jest to autonomiczna jednostka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Kwestie omawiane w podcaście są bardzo szerokie i dotyczą zróżnicowanych obszarów nauki. Dzięki temu wśród słuchowisk znajdą coś dla siebie miłośnicy zupełnie różnych dziedzin.

Gwiazdozbiry

Miłośnicy astronomii powinni z kolei posłuchać Gwiazdozbirów. Jest to podcast prowadzony przez Radosława Kosarzyckiego i Adama Adamczyka. Panowie omawiają w nim najważniejsze tematy naukowe dotyczące kosmosu i jego badań. Przedstawiają skomplikowane tematy w prosty i ciekawy sposób, dlatego są w stanie zainteresować kosmosem nawet laika.

Porady i triki na temat właściwego korzystania z aplikacji:
https://nano.komputronik.pl/tag/social-media/

Piąte: Nie zabijaj

Mazur w swoim podcaście Piąte: Nie zabijaj opowiada o historiach kryminalnych. W każdym odcinku mówi o innej historii, która zdarzyła się naprawdę. Wiele z nich miało tragiczny finał. Podcasty Justyny Mazur mają znakomity klimat i wciągają miłośników strasznych wieści z życia wziętych.

Poznaj listę najlepszych polskich podcastów: https://nano.komputronik.pl/n/najlepsze-polskie-podcasty/

Kryminatorium

Zainteresowani kryminalnymi opowieściami powinni zapoznać się również z podcastem Marcina Myszki. Marcin Myszka jest znakomitym twórcą, który współpracuje z aktorami podkładającymi głosy postaciom z opowieści. Dzięki temu jego kryminalne historie są jeszcze ciekawsze i bardziej wciągające. Myszka opowiada zarówno o stosunkowo nowych sprawach, jak i historiach sprzed lat, które nigdy nie znalazły swojego rozwiązania.

Ja i moje przyjaciółki idiotki

Moje przyjaciółki idiotki to podcast stworzony przez Joannę Okuniewską. Okuniewska jest nazywana polską królową podcastów, dlatego z jej twórczością warto się zapoznać. Ja i moje przyjaciółki idiotki to opowieści o miłosnych rozczarowaniach, złamanych sercach i historiach bez happy endu. W podcaście Okuniewska porusza tematy związane z niemądrymi wyborami miłosnymi. Jednocześnie potrafi się z nich śmiać i przestrzegać inne kobiety przed podobnymi błędami.

Tu Okuniewska

Kolejny podcast stworzony przez Joannę Okuniewską. To Okuniewska to opowieści przygotowywane w piwniczce w Reykjavíku. Autorka przedstawia w nich swoje osobiste dramaty i zabawne historie, mówi o swoich przemyśleniach na różne tematy i życiu na obczyźnie.

Pani Swojego Czasu "Od Kuchni"

Ola Budzyńska w swoim podcaście opowiada o prowadzeniu biznesu przez Internet. Daje wskazówki na temat efektywnego zarządzania projektami i działalności w mediach społecznościowych. Jest to obowiązkowa pozycja dla kobiet przedsiębiorczych, które chcą być niezależne i bezpieczne finansowo.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij