2022-08-24 22:00:00

Legion Pilzno pokonał rezerwy Stali Mielec

Gracze Legionu Pilzno zdobyli pierwsze punkty w tym sezonie. Zespół Łukasza Bartkowskiego ograł rezerwy Stali Mielec 4-1.

Zespół Legionu przystępował do tego meczu podrażniony dwoma porażkami: z Lechią Sędziszów i Wisłokiem Wiśniowa. Ekipa z Pilzna szybko otworzyła wynik meczyu po trafieniu Piotr Syguły. Niedługo później młodzież Stali Mielec zdobyła wyrównującą bramkę.

Przed przerwą Legion na prowadzenie wyprowadził Jakub Szewczyk. Wychowanek Rzemieślnika Pilzno podwyższył kilka minut po przerwie i gospodarze pewnie zmierzali po zdobycie trzech punktów. Legion Pilzno przypieczętował pokonanie rezerw Stali Mielec bramką w ostatnich minutach, którą zdobył Miłosz Chmura.

1-0 Piotr Syguła 11
1-1 Konrad Guca 21
2-1 Jakub Szewczyk 22
3-1 Jakub Szewczyk 52
4-1 Miłosz Chmura 80