2022-08-24 19:21:00

JKS Jarosław z kolejnym zwycięstwem! Wypunktował Wólczankę Wólka Pełkińska

Piłkarze JKS-u Jarosław idą jak burza w 4 lidze podkarpackiej. Podopieczni Grzegorza Barana w środę pewnie pokonali u siebię Wólczankę Wólka Pełkińska.

Mecz świetnie zaczął się dla JKS-u Jarosław, który już w 1. minucie objął prowadzenie, a piłkę w siatce umieścił Kamil Bała. Podopieczni Grzegorza Barana ani myśleli się zatrzymywać i szybko ruszyli w poszukiwaniu trafienia numer dwa. To udało się znaleźć dwanaście minut później, a bramkarza Wólczanki Wólka Pełkińska pokonał Karol Ptasznik.

Spadkowicz z 3 ligi gr. IV w kolejnych minutach próbował nawiązać walkę z JKS-em, ale ten dobrze prezentował się w defensywie. Jarosławianie także mieli swoje sytuacje, ale ostatecznie do przerwy więcej trafień nie odnotowano. Gospodarze po przerwie mieli więcej z gry i od 59. minuty prowadzili 3-0, a piłkę w siatce umieścił Kamil Bała.

Jarosławianie nie zatrzymywali się i cały czas stwarzali sobie sytuacje bramkowe. JKS w 83. minucie podwyższył na 4-0, a bramkę zdobył Albert Krzyczkowski. Ostatnie słowo w tym meczu należało jednak do Wólczanki Wólka Pełkińska, która w doliczonym czasie gry, zdobyła honorowego gola, a jego autorem był Dominik Kędzior.

1-0 Kamil Bała (1)
2-0 Karol Ptasznik (13)
3-0 Kamil Bąła (59)
4-0 Albert Krzyczkowski (83)
4-1 Dominik Kędzior (90)