2022-08-05 11:08:32

Adrian Rudawski został nowym dyrektorem Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji

Podobne tematy Resovia Adrian Rudawski ROSiR
fot. Resovia
fot. Resovia
  Adrian Rudawski były prezes i wieloletni działacz klubu CWKS Resovia S.A. został nowym dyrektorem Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
 
Adrian Rudawski przez wiele lat działał w Resovii, funkcję prezesa klubu objął 22 stycznia 2021 roku, kiedy powstała spółka CWKS Resovia S.A. Podczas meczu Resovii z Wisłą Kraków nastąpiło oficjalne pożegnanie. 
 
W piątek to wszystko spięło się w 1 symboliczną chwilę. Pozostanie pamięć i lista zasług, na których spisanie nie starczyłoby miejsca. Biuro prasowe Resovii, marketing, oraz współpracownicy… wszyscy jednym głosem mówią dzisiaj – Prezesie – dziękujemy!- czytamy na oficjalnej stronie klubu.
 
Jak poinformował portal czytajrzeszow.pl, Adrian Rudawski zostanie nowym dyrektorem Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zastąpi na tym stanowisku Janusza Makara, który zdecydował się przejść na emeryturę. 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij