2022-08-02 14:19:00

Lucjan Frydrych będzie grał w Izolatorze Boguchwała

fot. Konrad Kwolek
fot. Konrad Kwolek
Izolator Boguchwała dokonał kolejnego ciekawego transferu. Do ekipy prowadzonej przez Bartosza Zołotara dołączył Lucjan Frydrych.
 
Lucjan Frydrych nie będzie dłużej grał w Karpatach Krosno. Wychowanek Partyzanta Targowiska pozostanie jednak na Podkarpaciu. 19-letni obrońca w sezonie 2022/23 będzie reprezentował barwy Izolatora Boguchwała.
 
Naszą kadrę zasilił 19-letni Lucjan Frydrych. Lucek jest wychowankiem Partyzanta Targowiska. Ponadto przez pięć lat reprezentował drużyny młodzieżowe Jagielloni Białystok. W sezonie 2021/2022 Lucjan występowałw Karpatach Krosno zdobywając w meczach ligowych dwie bramki. Z Izolacją nasz nowy pomocnik trenuje od dwóch tygodni. W tym okresie zagrał w sparingach z Wolanią, Sokołem Kolbuszowa Dolna oraz Sokołem Sieniawa. W meczu przeciwko drużynie z Sieniawy Lucjan zdobył jedną z bramek - czytamy na stronie Izolatora Boguchwała.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij