2022-07-20 22:06:22

sparing: Wisłoka Dębica - Unia Tarnów 1-2

Dziś Wisłoka Dębica zmierzyła się w meczu sparingowym ze swoim ligowym rywalem Unią Tarnów. Gracze z Dębicy w tym spotkaniu musieli uznać wyższość rywali.

W pierwszej połowie tego spotkania na boisku mogliśmy oglądać podstawową jedenastkę gospodarzy, a po zmianie stron wystąpiło kilku zawodników testowanych, którzy w nadchodzącym sezonie zasilą kadrę Wisłoki Dębica. Jedyną bramkę dla drużyny z Dębicy zdobył Damian Łanucha po uderzeniu z rzutu wolnego.

Wisłoka Dębica - Unia Tarnów 1-2 (1-0)

Wisłoka Dębica (I połowa): Daniel - Kardyś, Rachfalik, Fedan, Boksiński - Maślany, Łanucha, Maik, Falarz - Rębisz, Siedlik.
 (II połowa) Testowany 1 - Testowany 2, Testowany 4, Surma - Zygmunt, Siedlecki, Testowany 5, Kontrabecki - Pochapskyi, Testowany 6, B. Król.