2022-07-05 15:03:21

Dyrektor sportowy Miasta Szkła Krosno o ogromnej motywacji przed zbliżającym się sezonem

fot.Miasto Szkła Krosno
fot.Miasto Szkła Krosno
Michał Baran, dyrektor sportowy w zespole Miasta Szkła Krosno udzielił wywiadu, w którym opowiedział o przygotowaniach do zbliżającego się sezonu 2022/2023 Suzuki 1.ligi. 
 
Nowy sezon zbliża się dużymi krokami. 15 sierpnia początek przygotowań do nowego sezonu. Kadra też już się krystalizuje. Od tego sezonu wchodzą nowe zasady. Cały czas na parkiecie powinien przebywać zawodnik młodzieżowy do 23 roku życia i można mieć jednego obcokrajowca. 
 
-Nie ukrywam, że te przepis jest mocno kontrowersyjny. Powoduje dużo zamieszania na rynku transferowym, z czego nie jesteśmy szczęśliwi, ale próbujemy pracować w tej rzeczywistości. Na dzisiaj jesteśmy blisko pozyskania trzech wartościowych młodzieżowców. To chłopcy z pierwszej dziesiątki zawodników do lat 23, którzy chcą grać w pierwszej lidze. Nie mogę mówić o szczegółach. Jesteśmy blisko finalizowania umów i na tym polu jesteśmy zadowoleni. 
 
- Nie ma powodów do niepokoju. Tak jak ktoś zna nas, nie ma sensu budować zespołu na utrzymanie. Cel jest niezmienny. Tamten sezon poszedł nie po naszej myśli, przez mnogość kontuzji. Nie patrzymy wstecz, idziemy do przodu, a cel jest taki sam. Chcemy być jak najwyżej w tabeli, by włączyć się do walki o medale w tym roku. 

Całość wypowiedzi dyrektora sportowego możecie posłuchać tutaj: 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

andy 2022-07-06 07:02:00 0 0

Ciekawy artykuł, brawo Wy.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij