2022-06-22 16:42:00

Jakub Kosecki może trafić do KTS-u Weszło! Ostatnio grał w Motorze Lublin

fot. Motor Lublin
fot. Motor Lublin
KTS Weszło może dokonać bardzo ciekawego wzmocnienia. Jak poinformował na twitterze użytkownik FootballScout, szeregi zespołu z Warszawy może zasilić Jakub Kosecki.
 
Jakub Kosecki może zostać nowym zawodnikiem KTS-u Weszło - poinformował na twitterze użytkownik FootballScout. Jak czytamy, popularny "Kosa" ma zakończyć profesjonalną karierę piłkarską i zostać ekspertem Kanału Sportowego, a także występować w zespole z Warszawy, który do życia kilka lat temu powołał Krzysztof Stanowski.
 
31-latek ro były reprezentant Polski, a ostatnio występował w Motorze Lublin, dla którego w rundzie wiosennej eWinner 2 ligi rozegrał dziewięć spotkań, a ponadto dołożył dwa mecze w barażach o awans do Fortuna 1 ligi. Pomocnik pierwsze kroki stawiał w FC Nantes Atlantique, a w dotychczasowej karierze był także związany m.in. z Legią Warszawa, Lechią Gdańsk, ŁKS-em Łódź czy Cracovią.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

~anonim 2022-06-23 11:43:21 2 0

Pajace do cyrku się nadają a nie do piłki

dsds 2022-06-23 12:44:46 2 0

Przecież ten ancymon zdania po polsku nie potrafi sklecić. Wojtek Kowalczyk po 7 klasach podstawówki to przy Koseckim Profesor

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij