2022-06-04 19:23:10

Legion Pilzno pokonał w Jarosławiu tamtejszy JKS

JKS Jarosław jeszcze nie do końca ochłonął po ostatniej przegranej w Pucharze Polski ze Stalą Stalowa Wola, a znowu będzie musiał pogodzić się z porażką. Tym razem w lidze mocniejszy okazał się Legion Pilzno, który gola na wagę zwycięstwa ustrzelił w 66. Minucie.

Początek należał do drużyny JKS-u Jarosław, a niesamowitym strzałem z dystansu popisał się Kamil Bała, nieco ponad kwadrans od rozpoczęcia spotkania. Do przerwy to gospodarze prowadzili, jednak szala na korzyść Legionu Pilzno przechyliła się w drugiej połowie. 58 minuta była kluczowa dla gości. Celne trafienie odnotował Jakub Szewczyk, który w tym spotkaniu był w dobrej dyspozycji.

Gra rozpoczęła się jakby od początku. Nie trwało to jednak zbyt długo, bowiem kilka minut później ponownie Szewczyk odnalazł drogę do bramki, ogrywając przy tym dwóch zawodników JKS-u. Ta bramka była w tym starciu na wagę wygranej i to ekipa z Pilzna powróci do siebie z trzema punktami na 3-ligowym koncie.

1-0 Kamil Bała (16)

1-1 Jakub Szewczyk (58)

1-2 Jakub Szewczyk (66)

JKS: Guridov, Raba, Baran, Szakiel, Ptasznik, Chrupcała, Sobolewski, Pawlak, Cardenas, Bała, Hass.

Legion: Stachnik, Tyrka, Syguła, Ładyga, Remut, Pęcak, Manzo, Szewczyk, Mazur, Sztuka, Misztal.