2022-05-16 22:15:45

Klasa O Stalowa Wola: Czołówka po raz kolejny dopisała trzy punkty

Za nami 24. kolejka klasy O. Stalowa Wola, czołówka kolejny raz nie zawiodła i odnotowała pokaźne zwycięstwa. Zobaczcie, co wydarzyło się w tej kolejce.

Lider tabeli Sokół Nisko odnotował kolejne zwycięstwo. Tym razem pokonali LZS Ździary 6-1. Jedyną bramkę dla gości zdobył Grzegorz Słowik w 15. minucie, później rozstrzelali się gospodarze. Po dwa trafienia zaliczyli Piotr Młynarczyk i Michał Serafin, a po jednym golu dołożyli Karol Dziopak i Filip Moskal.

Unia Nowa Sarzyna również po raz kolejny dopisała trzy punkty, w meczu derbowym pokonali Pogoń Leżajsk 3-1. Mecz nie rozpoczął się dobrze dla wicelidera, pierwszą bramkę już w 3. minucie zdobył Wojciech Bosak, jednak gracze z Nowej Sarzyny już przed przerwą wyszli na prowadzenie, najpierw trafił Krystian Błajda, a kilka minut później Eryk Sarzyński. W ostatniej akcji meczu Wojciech Karwacki zdobył trzeciego gola i Unia mogła świętować zwycięstwo.

Stal Gorzyce wysoko pokonała Azalię Wolę Zarczycką 6-2. Hat-tricka w tym meczu ustrzelili Grzegorz Szymanek i Artur Kwiatkowski, a dla gości dwie bramki zdobył Mikołaj Sypek. W innym meczu rezerwy Siarki Tarnobrzeg pokonały LKS Brzyska Wola 5-0, trzy bramki zdobył Oleksandr Yatsenko, a po jednym trafieniu dołożyli jeszcze Gabriel Skrzypek i Patryk Kośka

Rezerwy "Stalówki" pokonały Stal Nową Dębę 4-1. Wynik spotkania otworzył Bartłomiej Maj, a kolejne trafienia dołożyli Kacper Pietrzyk, Adrian Czyż i Tomasz Sokołowski. Honorową bramkę dla gości zdobył Anes Kherouf.

LZS Rzeczyca Długa pokonał Olimpię Pysznica 3-2. Gospodarze już w pierwszej połowie wyszli na trzybramkowe prowadzenie, do siatki rywali trafili Wiktor Plewik, Oskar Madera i Damian Laskowski. Dla Olimpii strzelali Grzegorz Tofil i Marcin Łyp

Jedyny remis w tej kolejce mogliśmy zobaczyć pomiędzy Trasdźwigiem Stale a ŁKS-em Łowisko. Najpierw dwie bramki zdobyli goście, a strzelali Krzystzof Gumieniak i Michał Dubeński. Później do głosu doszli gospodarze, najpierw do bramki rywali trafił Paweł Dziuba, a potem Konrad Pyszczek.