2022-04-30 18:52:00

Hit dla ŁKS-u Probudex Łagów! Pewne zwycięstwo z Podhalem Nowy Targ

Hit 3 ligi gr. IV dla ŁKS-u Probudex Łagów. Podopieczni Ireneusza Pietrzykowskiego w sobotę na wyjeździe pokonali Podhale Nowy Targ.

Sobotnia potyczka określana była mianem hitu kolejki. Podhale Nowy Targ bardzo chciało wygrać, jednak sprawę mocno skomplikowała sytuacja z 6. minuty, gdy Jakub Szymajda otrzymał czerwoną kartkę. ŁKS Probudex Łagów postanowił wykorzystać grę w przewadze i szybko rozpoczął poszukiwania otwierającego trafienia.

Podopieczni Ireneusza Pietrzykowskiego szybko wypracowali sobie przewagę, a w 11. minucie cieszyli się z gola, którego autorem był Adam Imiela. Goście nie zamierzali się zatrzymywać i po chwili było już 0-2, a tym razem piłkę w siatce umieścił Michał Mydlarz. W kolejnych minutach zespół z Łagowa kontrolował przebieg boiskowych wydarzeń.

Popularne "Szarotki" nie zamierzały się jednak temu biernie przyglądać i za wszelka cenę próbowały zmniejszyć straty. Gra w osłabieniu dała jednak się we znaki, a ŁKS spokojnie robił swoje. Podhale nie odpuszczało, jednak goście dobrze prezentowali sie w defensywie i ostatecznie nie dali sobie wbić gola, a po meczu cieszyli się z trzech punktów.

0-1 Adam Imiela (11)
0-2 Michał Mydlarz (13)