2022-04-09 17:14:32

Stal II Mielec odniosła zwycięstwo na własnym boisku z MKS-em Arłamów Ustrzyki Dolne

Na bocznym boisku Stali Mielec zmierzyły się dziś rezerwy Stali Mielec z MKS-em Arłamów Ustrzyki Dolne. Mimo niesprzyjającej aury spotkanie odbyło się zgodnie z planem, a cenne zwycięstwo 2-1 odnotowali dziś mielczanie.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Stalą II Mielec a MKS-em Arłamów Ustrzyki Dolne była bardzo wyrównana i przez dłuższy czas nie padła żadna bramka. Z gola ucieszyli się piłkarze rezerw Stali Mielec dopiero w ostatniej minucie pierwszej połowy, kiedy piłkę do siatki wpakował Michał Pyryt.

Druga część starcia zaczęła się od inicjatywy MKS-u Arłamów Ustrzyki Dolne, który w 55. minucie oddał celny strzał kontaktowy i doprowadził do remisowego wyniku 1-1. Druga drużyna Stali nie pozwoliła sobie jednak na stratę dwóch "oczek" i osiem minut przed końcem spotkania bramkę na swoim koncie zapisał David Poreba dając zwycięstwo mielczanom.

1-0 Michał Pyryt (45)