2022-03-27 19:19:00

Sensacja w Tomaszowie Lubelskim! TEXOM Sokół Sieniawa wysoko przegrał z Tomasovią

W Sieniawie mają o czym myśleć. Piłkarze TEXOM Sokoła w niedzielę wysoko przegrali z niżej notowaną Tomasovią Tomaszów Lubelski.

Mocno skomplikowała się sytuacja TEXOM Sokoła Sieniawa, który dość niespodziewanie przegrał z Tomasovią Tomaszów Lubelski. Podopieczni Dariusza Majchera od początku starali się stwarzać okazje bramkowe, ale tych było jak na lekarstwo. Mecz ustawiła sytuacja z 23. minuty. Bartosz Grasza faulował w polu karnym i sędzia wyrzucił go z boiska, a w dodatku podyktował "jedenastkę" dla gości, którą na gola zamienił Damian Szuta.

Beniaminek dostał wiatru w żagle, a w kolejnych minutach przeważał na murawie. Wpływ na to z pewnością miała czerwona kartka, choć Sokół próbował walczyć. Tomasovia jednak była konkretniejsza i rzutem na taśmę przed przerwą podwyższyła na 2-0, a tym razem Dominika Pasterczyka pokonał Jakub Szuta.

W drugiej odsłonie, Tomasovia kontrolowała przebieg spotkania. Beniaminek 3 ligi gr. IV w 57. minucie podwyższył na 3-0, a piłkę w siatce umieścił Jakub Szuta. Sokół cały czas starał się nawiązać walkę z zespołem z Tomaszowa Lubelskiego. Ostatecznie jednak więcej trafień nie odnotowano i mecz zakończył się pewnym zwycięstwem gospodarzy.

1-0 Damian Szuta (25-rzut karny)
2-0 Jakub Szuta (45+3)
3-0 Jakub Szuta (57)

Tomasovia Tomaszów Lubelski: Bartoszyk – Chmura (85. Błajda), Słotwiński (71. Kycko), J. Szuta, Tomaszewski, Smoła (71. Wolanin), Skiba, Zozulia (63. Dorosz), Pleskacz, Doiteau (63. Orzechowski), D. Szuta

TEXOM Sokół Sieniawa: Pasterczyk – Grasza, Drelich, Geniec, Lis (67. Majka) - Tłuczek (44. Wdowik), Wawryszczuk, Pikiel (63. Wolak), Wójcik (46. Ochał), Oziębło - Pisarek (63. Usarz)

Żółte kartki: Chmura, Orzechowski - Geniec, Wawryszczuk

Czerwona kartka: Bartosz Grasza (23-faul taktyczny)

Sędziował: Sebastian Wiśniowski (Tarnów)