2022-03-26 20:30:36

JKS Jarosław pokonał dziś na własnym terenie SPEC Stal Łańcut 3-1

JKS Jarosław w sobotnie popołudnie zmierzył się na własnym terenie z zespołem SPEC Stali Łańcut. Czarno-niebiescy mimo początkowych problemów, zdołali odrobić stratę i zbudować przewagę nad rywalami, co pozwoliło im na kolejne trzy punkty.

Bardzo szybko padła bramka w tym spotkaniu. Po faulu na zawodniku SPEC Stali Łańcut, sędzia odgwizdał rzut karny, który celnie wykorzystał w 4. minucie Konrad Buć. Ekipa JKS-u Jarosław nie dała jednak za wygraną i ruszyła do ataku. Po kilku dogodnych sytuacjach do siatki piłkę wpakował Karol Ptasznik i dał swojemu zespołowi wynik remisowy do przerwy.

Już od początku drugiej połowy jarosławianie wzięli się do pracy i pięć minut po rozpoczęciu tej części gry padła bramka dająca prowadzenie JKS-owi. Na listę strzelców tym razem wpisał się Kamil Bała. Jego ekipa nabrała wiatru w żagle i szybko zapomniała o stracie gola z początku spotkania. W 57. minucie celnym i debiutanckim trafieniem popisał się Igor Maliarenko, który zaliczył bramkę na 3-1. SPEC Stal Łańcut próbowała budować akcje, jednak zabrakło jej skuteczności i przegrała mecz.

0-1 Konrad Buć (4)

1-1 Karol Ptasznik (17)

2-1Kamil Bała (50)

3-1 Igor Maliarenko (57)

JKS Jarosław: Hass, Maliarenko, Pawlak, Bała, Cardenas, Sobolewski, Bartnik Markiewicz, Baran, Ptasznik, Guridov

SPEC Stal Łańcut: Słysz, Cwynar, Kmuk, Noga, Makowski, Wójcik, Skiba, Majda, Bieniasz, Buć, Balawender.