2022-03-20 16:42:00

Zwycięsto MKS-u Arłamów Ustrzyki Dolne w starciu z MKS-em Kańczuga

Po długich oczekiwaniach na start, runda wiosenna dobrze rozpoczęła się dla graczy MKS-u Arłamów Ustrzyki Dolne. Zawodnicy z Bieszczad pokonali na własnym terenie MKS Kańczuga 3-1 i z dobrymi humorami mogą podejść do kolejnych spotkań.

Na Stadionie Miejskim w Ustrzykach Dolnych to gospodarze otworzyli wynik. Na pierwszą bramkę kibice musieli trochę poczekać, ponieważ padła ona dopiero w 40. minucie za sprawą Radosława Macnara. Podrażnieni zawodnicy MKS-u Kańczugi szybko wzięli się do pracy i już cztery minuty poźniej zdołali wyrównać. Z wynikiem 1-1 obie drużyny udały się na przerwę.

Druga połowa była już zdecydowanie korzystniejsza dla ekipy z Ustrzyk. Dolnych. Gospodarze wpakowali do bramki dwa gole i zatrzymali trzy punkty na własnym terenie.

1-0 Radosław Macnar (40)

1-1 (44)

2-1 Kamil Walaszczyk (78)

3-1 Radosław Macnar (90)

Wyniki meczów 21. kolejki:

Brawo !!!! Wiosna Nasza !!!!
MKS ARŁAMÓW/BIESZCZADY USTRZYKI DLN. !!!

Kwasior 2022-03-20 18:11:19

Pewnie? Arłamów bardzo słabo. A te wzmocnienia ? Kasperkowicz,zięba? W obrona to same cieniasy,wybijaki na oślep.spadek pewny nie ma co się czarować.

Znawca 2022-03-20 19:57:32

Macnar do mielca !

~anonim 2022-03-20 20:28:33

10-ec lat temu tak

mks 2022-03-20 20:29:19

kwasior jesli jestes taki dobryz to dlaczego nie grasz tylko zulisz piwo na trybunie brawi chłopaki pierwszy krok

Kibic 2022-03-20 22:36:31

Ta nowa obrona trenera to patologia w czystej postaci.Jak można ściągnąć gorszych zawodników a swoich się pozbyć.Ludzie obudźcie się w tych Ustrzykach.Wystawili w pierwszym składzie jednego wychowanka który grał pierwszą połowę najlepiej a po połowie go zmienił. Skad wy bierzecie tych trenerów?Jak można swojego wychowanka wysłać na trybuny mając ich tylko trzech w składzie?Chłopak może nie jest rewelacyjny ale ma serce do walki .A już napewno nie ostaje w niczym od najemników którym to obojętne czy będzie spadek czy nie.Najwyzej pójdą gdzie indziej a ustrzykom po spadku nawet jeden zawodnik nie zostanie.

Ksb 2022-03-20 22:51:38

Cała nowa obrona MKS Bieszczady niech wraca tam skąd przyszli.Za takie wzmocnienia dziękujemy.Piekna bramka obrońcy do swojej bramki!Drugiemu obrońcy również dużo nie brakło gdyby nie interwencja bramkarza. Super !!Gratulacje wzmocnień.Jeszcze będziecie prosić żeby swoi wrócili.Dlaczego od początku nie grał Ziemba i Hanson?Gdzie Rompała?Trybuna?To jest Tragedia co oni tam robią.

MKS 123 2022-03-21 11:28:43

Oj tam czego tak narzekacie przecież fajni Ci nowi zawodnicy tatuaże mają i getry ucinają nooo liga :D

Nie dla takiego zachowania 2022-03-21 18:24:10

Daniel lej sobie po pół z kolegami na trybunie, bo cię słychać jak nie grasz. Przykre to ale prawdziwe...

Heniu obserwator 2022-03-21 19:39:35

Widzę że zawodnicy którzy nie grają i ich koledzy wylewają żale najpierw na trybunie a teraz tutaj. Proszę powiedzcie czemu było tak dobrze na jesień a wyszło tak źle?
Może trzeba popatrzeć na siebie a później krytykować wszystkich i wszystko. Teraz trzeba szukać punktów a nie pięknej gry, to nie jazda figurowa na lodzie.
Panowie Zakapior, Kibic, Ksb, MKS123 skoro jesteście tacy znawcy i odważni to może na facebooku napiszcie swoje przemyślenia pod postem z meczu dotrze to do większości kibiców i osób odpowiedzialnych za drużynę MKS Arłamów Ustrzyki Dolne.