2022-03-15 18:45:00

Krystian Getinger, obrońca Stali Mielec: Ten mecz był bardzo trudny

PGE FKS Stal Mielec przegrała w wyjazdowym spotkaniu z Rakowem Częstochowa 1:2. Zobaczcie, co po tym meczu powiedział obrońca mieleckiej drużyny, Krystian Getinger.

-Spodziewaliśmy się, że ten mecz dzisiaj będzie tak wyglądał. W pierwszej połowie trzeba przyznać, że przeciwnik nas zdominował. Miał dużo sytuacji i powinien, którąś z nich zamienić już na bramkę- mowił Krystian Getinger

-Dotrwaliśmy do przerwy z wynikiem bezbramkowym, chcieliśmy jak najdłużej utrzymać ten wynik i lliczyć na swoje sytuacje. Szkoda, że tak szybko dostaliśmy tą bramkę, ale cieszyło to, że potrafiliśmy się podnieść. Dążyliśmy do bramki wyrównującej i udało się. Szkoda, że poźniej dostaliśmy drugą. Żałuję, też mojej sytuacji bo myślę, że powinienem ten strzał zamienić na bramkę i dzisiaj byśmy zremisowali- kontynuuował.