2022-03-13 11:37:00

Łukasz Bereta po remisie z Wisłoką Dębica: Uważam, że straciliśmy dwa punkty

Stal Stalowa Wola w pierwszym meczu po zimowej przerwie zmierzyła się z Wisłoką Dębica. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2. Łukasz Bereta, opiekun "Stalówki", po meczu stwierdził że jego podopieczni tego dnia stracili dwa punkty.

-Myślę, że mecz miał dwa oblicza, bo w pierwszej połowie nie przypominam sobie, że Wisłoka miała jakąś sytuację, by mogła nam jakkolwiek zagrozić. My mieliśmy na samym początku sytuację Biskupa, gdzie bardzo dobrze uderzył. Gdyby pewnie trafił w światło bramki, bo było to bardzo dobre uderzenie, to mogliśmy strzelić bramkę i z pierwszej połowy jestem jak najbardziej zadowolony - powiedział Łukasz Bereta po meczu z Wisłoką Dębica.

-Wiadomo, że czerwona kartka zmieniła oblicze meczu i taki błąd indywidualny, niestety niesie za sobą bardzo duże konsekwencje i musieliśmy coś zmienić tak i graliśmy jednego mniej. Myślę, że w takiej sytuacji nawet, lepiej stracić bramkę i grać w jedenastu. Przy wyniku 1-1 straciliśmy zawodnika, musieliśmy grać jednego mniej przez 45 minut. Wisłoka wtedy zaczęłą grać lepiej, miała delikatną można powiedzieć przewagę, wykorzystała to - dodał opiekun Stali Stalowa Wola.

-Szkoda, bo już mieliśmy sytuację przy wyniku 2-1 do Wisłoki na 2-2. Nie cofnęliśmy się, dobrze zespół zareagował i mimo tego, że strzeliliśmy bardzo późno bramkę na 2-2, to nie cofnęliśmy się, bo chcieliśmy ten mecz wygrać, bo wiem jak bardzo cenne były punkty. Uważam, że mimo wszystko straciliśmy dwa punkty, bo mogliśmy ten mecz nawet w dziejęsięciu wygrać - zakończył.

Zapis wideo wypowiedzi Łukasza Berety po meczu Stali Stalowa Wola z Wisłoką Dębica dostępny jest poniżej.